Značka Austone patrí do portfólia spoločnosti Chengshan (Shandong) Tire Company a zamestnáva viac než 5000 zamestnancov. Ročne vyprodukuje viac než 15 miliónov pneumatík, ktoré následne distribuuje prostredníctvom takmer 8000 predajcov. Firma spolupracuje formou OE dodávok s viac než 30 automobilovými výrobcami. 4 značky pneumatík z tejto spoločnosti sa predávajú na viac než 130 trhoch v rámci celého sveta.

Prvá pneumatika v tejto spoločnosti bola vyrobená pred viac než 40 rokmi, čiže na domácom trhu je to značka s tradíciou. V roku 2006 sa Chengshan spojil so spoločnosťou Cooper Tire and Rubber Company a vytvorili spoločnosť Cooper Chengshan s následnou 8 ročnou úspešnou spoluprácou.

V rámci posilňovania postavenia na trhoch v európe bola založená spoločnosť Prinx Chengshan Europe so sídlom na Slovensku.

V ponuke značky Austone nájdeme pneumatiky pre osobné, dodávkové a 4x4 automobily, v letnom aj zimnom prevedení a samozrejme v atraktívnej cene. Pneumatiky Austone sa vyznačujú tichou prevádzkou a dobrým pomerom cena/kvalita.

V ponuke firmy CHROMEK PNEU s.r.o., sa v letnom prevedení predstavili modely SP801, SP6, SP7, SP701, SP702, SP301, SP303, SP306 v rámci segmentu osobných a SUV/4x4 pneumatík, v rámci dodávkových pneumatík sme do ponuky zaradili modely ASR71, SP112, SP01. 

Veríme, že si značka Austone vytvorí stále, silné miesto v našej ponuke, a že osloví aj Vás.

Stránky

Cookies