Chybová správa

Strict warning: Only variables should be passed by reference v custom_process_search_header() (riadok 10 z /home/pneuds/public_html/sites/all/modules/_custom/custom_process/custom_process.module).

Značka Austone Tire je relatívne nováčikom na svetovom trhu. Spoločnosti Cooper Tire & Rubber Company z Ameriky v roku 2006 vstúpili do spoločného podniku s Chengshan Group z Číny. Pneumatiky značky Austone sú vysoko kvalitné a výkonné za dobrú cenu pre osobné autá, ľahké nákladné vozidlá, úžitkové vozidlá a autobusy.
V roku 2007 Austone získal strieborné a zlaté medaily na 10. medzinárodnej výstave ruského priemyslu gumárenských a pneumatikových výrobkov a do roku 2011 exportoval do viac ako 100 krajín sveta. Spoločnosť Austone Pneumatiky vyrába širokú škálu pneumatík vrátane pneumatík pre autobusy, diaľkové, terénne, poľnohospodárske, zmiešané služby, priemyselné pneumatiky, ľahké pneumatiky pre nákladné automobily a radiálne cestné pneumatiky. Spoločnosť Austone je tiež dodávateľom pneumatík pre prvotriedne pneumatiky pre viac ako 30 popredných automobilových spoločností v Číne, vrátane BMW Brilliance, FAW-VW a China National Heavy DutyTruck.

Stránky